Apsauginiai vokai

Kurjeriniai vokai

32.00330.00

Vokas pagamintas iš nepermatomo, kokybiško polietileno, kurio storis 80 mikronų. Specialus ekstruduotas polietilenas yra ypač atsparus plyšimui. Ant voko krašto atspausdintas mikrotekstas dėl kurio dėl kurio neįmanoma jo nepastebimai perkirpti ir pakartotinai sulipdyti. Vokai numeruoti, turi rėmelį ant, kurio galima rašyti paprastu šratinuku, bet nuplėšiamuosius kvitus, patvirtinančius voko perdavimą.
Intervoid juostoje yra 3 indikatoriai, kurie informuoja, jei voką buvo bandoma atplėšti ar kitaip paveikti. Mechaninis indikatorius – nuplėšus juostą, atsiranda užrašai VOID OPENED. Taip pat
7 mm pločio terminis indikatorius visu juostos ilgiu – aukštai temperatūrai paveikus juostą, spalva labai akivaizdžiai pasikeičia į rožinę. Cheminis indikatorius – panaudojus chemines medžiagas, indikatoriai praranda ryškumą arba visiškai išnyksta. 

Naudojami pinigų transportavimui ir deponavimui, dokumentų (pavyzdžiui, sutarčių, čekių, mokėjimo žiniaraščių, projektų, draudimo polisų, finansinių ataskaitų, asmeninių duomenų, medicininių ataskaitų) siuntimui ir deponavimui, grūdinių kultūrų saugojimui ir transportavimui, perkamų prekių pavyzdžių, gamybos komponentų, medicininių bandinių, daiktinių įrodymų baudžiamosiose ir fiskalinėse bylose siuntimui ir deponavimui, asmens dokumentų ir mokėjimo kortelių, patalpų raktų, juvelyrinių dirbinių, grynųjų pinigų arba meno kūrinių deponavimui viešbučių arba bankų seifuose.